Akcesoria do oświetlenia w stylu industrialnym i retro

Akcesoria do oświetlenia w stylu industrialnym i retro

11.03.2021 19:59

Jesteś miłośnikiem stylu retro? A może styl industrialny jest bardziej w Twoim guście? Podpowiemy Ci jak możesz wdrożyć te style do swego lokum!

Styl retro coraz częściej króluje w nowych projektach wnętrz. Styl ten jest bardzo klimatyczny oraz wnosi do naszych czterech ścian wspomnienia, a także dużo ciepła.

Marzą Ci się akcesoria w stylu retro? Ale nie do końca wiesz jak je dobrać? Pokażemy Ci jakimi komponentami łatwo wprowadzisz styl retro do swojej aranżacji!

WŁĄCZNIKI I GNIAZDA RETRO PRZENIOSĄ PAŃSTWA DO DAWNYCH LAT

Akcesoria w stylu retro w szczególności powinny przypominać nam dawne czasy. Kto z Was nie pamięta natynkowych, obrotowych włączników u babci w piwnicy? Przywołują one piękne wspomnienia, prawda?

Nasze włączniki oraz gniazda natynkowe idealnie przeniosą każdego sentymentalistę w czas przeszły, a co naprawdę istotne, puszki naszych produktów retro pasują do standardowych puszek.

Wnętrza w stylu retro inspirowane są designem lat 60. i 70. XX wieku. Królowały wtedy głównie żywe kolory oraz wzory folkowe.

W Naszym sklepie oferujemy Państwu właśnie takie akcesoria nie zapominając tym samym o klasycznej bieli i czerni. W wyniku użycia niebanalnych wzorów czy abstrakcyjnych form, zaprojektowane wnętrza w stylu retro są nietuzinkowe, zindywidualizowane i… dają nam wiele radości!

Spójrzcie sami!

Akcesoria retro

A co ze stylem industrialnym?

Styl ten powstał w latach 50. XX wieku w Stanach Zjednoczonych, w tym czasie populacja wprowadzała się do opuszczonych fabryk. Lokale te były bardzo obszerne i służył jako mieszkania i pracownie artystyczne. W państwach unitarnych w Europie Środkowej zaczęły powstawać w latach 90. We współczesnych czasach lofty mimo charakteryzującej je surowości są synonimem luksusu i dobrego smaku.

KABLE NA ŚCIANIE SĄ OZDOBA NASZYCH WNĘTRZ

Kable w oplocie umieszczone na ścianie to główna oznaka industrialnego wnętrza. Chcąc zaprojektować swój własny loft, należy dobrze przeanalizować, jak wyszczególnić instalację elektryczną.

Często słyszymy od Naszych klientów pytanie "Czy kable montowane na ścianie są bezpieczne?"

Spieszymy z udzieleniem odpowiedzi!

Jeżeli pragniemy zaoszczędzić bałaganu i pieniędzy, odsłonięte kable na ścianie to najlepsza opcja. Dokonując wyboru przy wdrażaniu takiego rozwiązania, musimy mieć na względzie gwarancję bezpieczeństwa domowników. Widoczne kable powinniśmy przymocować sztywno do ściany. Najlepiej za pomocą uchwytów do mocowania kabli.

Kable na ścianie odpowiednio eksponowane i wkomponowane w surową przestrzeń nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Oto kilka naszych propozycji:

Kable w oplocie

Opublikowano News Przez:
studio image

Pliki Cookie

Więcej szczegółów