Luksusowe oświetlenie to nasza pasja!

 ALKRI = doświadczenie i młodzieńczy entuzjazm, tradycja i nowoczesność, wysoka jakość i różnorodność w jednym miejscu.

Oferujemy szeroki wybór starannie wybranych produktów wysokiej jakości do instalacji oświetlenia we wszelkiego typu inwestycjach. Jeśli szukasz luksusowego osprzętu elektrycznego, właśnie u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Firma Alkri powstała w 2006 roku. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest światło w każdym budynku, w każdej tworzonej przestrzeni, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom projektantów, instalatorów oraz inwestorów. W naszej ofercie znajdą Państwo osprzęt elektryczny, oprawy oświetleniowe, instalacje elektryczne oraz to, co niezbędne do wykreowania ŚWIATŁA.

 Proponowane przez nas produkty pochodzą z renomowanych firm włoskich, ponieważ stawiamy na  jakość, elegancję, styl i funkcjonalność. Wyjątkowe kolekcje osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego, szeroki wybór włączników, wyłączników, gniazd, przewodów, opraw oświetleniowych oraz wszelkich komponentów zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli na dopasowanie instalacji oświetleniowej do każdego projektu czy inwestycji. Cały asortyment wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Przewody w oplotach, które mogą być wykonane z materiałów w różnorodnej palecie barw, to wyjątkowe produkty, dzięki którym nadamy wnętrzu blasku i charakteru.  Nowatorskie rozwiązania i nowoczesne pomysły zainspirują niejednego fachowca, a projektantom dodadzą skrzydeł i umożliwią realizację niebanalnych kreacji świetlnych.

 

Warto zapoznać się z naszą ofertą.

 Niech stanie się światło!